Erepodia

Erepodia met alle winnaars van de Singelloop Utrecht

Mannen

1925 Piet Dullaert  Pro Patria 
1926 Jan Zeegers  AVAC 
1927 A. Defleurquin  België  
1928 A. Wolf  Vlug en Lenig 
1929 Jan Zeegers  AV '23 
1930 Jan Zeegers  AV '23 
1931  Nico Baars Steinemann  Pro Patria 
1932  Nico Baars Steinemann  Pro Patria 
1933  Jan Zeegers  AAC 
1934  Simon Petit  AVON 
1935  Simon Petit  AVON 
1936  Simon Petit  AVON 
1937  Wim Bakker  AAC 
1938  Jaap Meyer  Volewijckers 
1939  Jaap Meyer  Volewijckers 
     
1946  Jef Lataster  AVON 
1947  Dé Slegt  PSV 
1948  Jef Lataster  AVON 
1949  Wim Slijkhuis  Trekvogels 
     
1951  F. Verhoekx  Voorwaarts 
1952  Henk v.d. Veerdonk  Prins Hendrik 
1953  Henk Viset  Cialfo 
1954  Jan Vergeer  AV'47 
     
1956  Hein Cujé  EMM 
1957  Hein Cujé  EMM 
1958  Klaas de Ruiter  AVV'36 
1959  Frans Kunen  Sprint 
1960  Dirk de Bruin  Minerva 
     
1973  Jan de Hollander  Hellas 
1974  Klaas Lok  Phoenix 
1975  Ad Buys  Phoenix 
1976  Haico Scharn  Ciko'66 
1977  Emiel Puttemans  DC Leuven 
1978  Klaas Lok  Phoenix 
1979  Gerard Nijboer  Daventria 
1980  Christof Herle  Duitsland 
1981  Klaas Lok  Phoenix 
1982  Klaas Lok  Phoenix 
1983  Klaas Lok  Phoenix 
1984  Meindert Koopman  Daventria
1985  Meindert Koopman  Daventria 
1986 Bert van Vlaanderen  Hellas 
1987 John van Wansum  Phoenix 
1988 Frans Smit  De Liemers 
1989 Bert van Vlaanderen Hellas
1990 Aart Stigter AAV'36 
1991  Peter Jansen  Sprint 
1992  André Hermsen  Hellas 
1993  Simon Vroemen  Schuurman 
1994  Mohamed Baket  Hellas 
1995  Aart Stigter  Hellas
1996  Edo Baart  Prins Hendrik 
1997  Mohamed Baket  Hellas 
1998  Mohamed Baket  Hellas 
1999  Marc Vanderstraete  Halle
2000  Mohamed Baket  Hellas 
     
2007  Mark Tanui  Kenia 
2008  Sammy Kitwara  Kenia 
2009  Leonard Komon  Kenia 
2010  Leonard Komon  Kenia 
2011  Philip Langat  Kenia 
2012  Charles Cheruiyot Kenia 
2013  Timothy Kiptoo  Kenia 
2014 David Kogei  Kenia 
2015 Abraham Cheroben Kenia 
2016 Bashir Abdi België  
2017 Benard Kimeli Kenia 
 

Vrouwen

1973 Lidwien van der Valk  Utrecht 
1974  Sylvia Blokker  Utrecht 
1975  Riet Pijp-Jansen  Veteranen 
1976  Irene Wentzel  Hellas 
1977  Corrie Konings  Sprint 
1978  Corrie Konings  Sprint 
1979  Carla Beuskens  Festina 
1980  Marijke Dirks ADA 
1981  K. van der Berg  Bataven
1982  Janet Vermeulen  Dynamo '70
1983  Janet Vermeulen Phoenix 
1984  Geeske Jansen  Strokel
1985  Tonni Boons Sprint 
1986 Ginny Stutterheim Sprint 
1987 Carolien Lukas Sagitta
1988 Ineke Dekker Hellas 
1989 Ineke Dekker Hellas
1990 Henny Verdonk Hellas 
1991  Ineke Dekker  Hellas 
1992  Jenny Commandeur  Haag Atletiek 
1993  Ineke Dekker  Hellas
1994  Gabriella Vijverberg  Ceaser 
1995  Erica Souverein  AAC
1996  Marjan Freriks AV'34 
1997  Kristijna Loonen  AAC 
1998  Irina Lebedinskaya Rusland 
1999  Liesbeth vd Heuvel  Haag Atletiek
2000  Martine Meijer   
     
2007  Lorna Kiplagat Hylas 
2008  Monica Chepkoech  Kenia 
2009  Nadia Ejjafini  Bahrein 
2010  Rkia El Moukim  Marokko 
2011 Winnie Jepkemboi Kenia
2012 Miranda Boonstra  Nijmegen Atletiek 
2013 Joyce Chepkirui Kenia 
2014 Lucy Macharia Kenia
2015 Yasmin Hillebrink Nederland 
2016 Elizeba Cherono  Nederland 
2017 Genet Gashie Beyene  Ethiopië